Původní Pro Boe IPS LCD Displej NV140FHM-N48 Matice pro Notebook 14.0" FHD 1920X1080 30Pin NV140FHM N48 Výměna panelu

Nový produkt

Skladem

1 256.21 Kč

Štítky:

nv140fhm n62, nv156fhm n42, 1920x1080 obrazovku notebooku, boe displej, boe lcd panel, Boeing 737, 144hz lcd, lcd matrix, boe, ips matrice pro notebook

Pozornost:

----------------------------------- 1.Aby se zabránilo chybu , prosím, řekněte nám vaši obrazovku číslo dílu nebo modelu notebooku po zaplacení, poslat foto bude lepší, budeme vás odpověď co nejdříve, děkuji. 2. Před instalací obrazovce, prosím, vypněte notebook, odpojte napájení a vyjměte baterii. Neinstalujte obrazovce, zatímco notebook je na, jinak se kabel může být spálená.

Fotografie produktu:

Test:

Balení:

Doprava:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile yourpayment je dokončena.(Zvláštní okolnosti, budeme vás neprodleně informovat o dodací lhůtě) nechceme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do yourcountry. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Typ Produktu LCD displej
Podsvícení led
Záruka 3 Měsíce
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Značka Univerzální Obrazovce
Kvalitní výrobek Gread+
Certifikace NIC
Značka HBJESSE
Obnovovací frekvence 60Hz
Velikost Obrazovky 14"
Aplikace Notebook
Usnesení 1920X1080
Připojit datum 30pins

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty