ZEC Zcash Asic Miner Innosilicon A9 Control Board Data Circuit Board Deska Vyměňte Za Špatné Innosilicon A9 Část

Nový produkt

Skladem

3 328.95 Kč

Štítky:

btc miner, ethereum horník, asic, antmin, antminer rady, eth horník, asic miner, innosilicon horník, innosilicon, safír horník

Přečtěte si před nákupem: Všichni ruští klienti jsou bez daně.Ruské objednávky doprava přes CDEK (Čína Rusko Express),Jsme se vypořádat s vlastní clearace pro vás, aby se zabránilo vlastní problém.Takže Rusko může klient koupit,a my lodní rychle.A CDEK dodací lhůta je třeba asi 3-4 týdny ,takže Rusko klienty trpělivě čekat

Přepravní list:

1. Innosilicon A9 Control Board------------1 PC

Poznámka: Vzhledem k hmotnosti výrobku je méně než 2 KG, výchozí doprava zdarma je Čína Post Registrované Letecké Pošty a ePacket.

(Balík dodací lhůta je 45 až 65 dnů, prosím, buďte trpěliví, díky za vaši podporu!)

Produkt Zobrazení:

poznámka:

Cena důlní stroje často liší v závislosti na takových proměnných, jako je směnný kurz, phantom měna cen, a obtížnosti sítě.Nepřijímá žádosti o vrácení daně nebo výnosy.

Po-prodejní servis:

1. Díky speciální zboží, žádné náhrady nebo se vrací jsou přijímány po porodu

2. Vzhledem k výkyvům na trhu, ceny výrobků může být upravena kdykoliv po nákupu.Nepředpokládáme povinnost předchozího oznámení a vyrovnání cen.

3. Použitý stroj zaručujeme moc a moc parametry, ale vzhled není zaručena.Prosím, zvažte před nákupem.

záruční servis:

1. 90 dní od data odeslání

2. Pokud je v záruce, vadné horník může opravit to zdarma; po záruční době, stroj se musí zaplatit za opravy podle aktuální situace.

3. Následující události zaniká záruka: Zákazník poprvé odebere/nahrazuje jakýkoliv komponent sám o sobě; škody způsobené bleskem nebo přepětí; spálené části na toulavého desky nebo čipu; horníci/desky s plošnými spoji/komponenty infiltrovat kvůli mokru Nebo koroze a poškození.

4. Platit přepravní poplatky při zasílání náhradních dílů během záruční doby

5. Pokud máte jakékoliv dotazy, po obdržení balíčku, prosím, komunikovat s zákaznický servis.

zásilky : 1. Doprava zdarma výchozí China Post Registrované Letecké Pošty a ePacket 2. O hodnota prohlášení: 1KG--2KG -------15USD 2KG--8KG-----------35USD 8KG ---20KG-------------50USD 3.Speciální požadavky, prosím, kontaktujte zákaznický servis.

Certifikace CE
Značka xinhou
Balíček Ano
Číslo Modelu Innosilicon A9 Control Board
Typ Přepínače Ethernet
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty