Iontové Chromatografie na Sloupci 1CC RP Vzorků, Předčištění Kazety 1 ml SPE Kolony pro Extrakci na Pevnou Fázi SPE Výplň Pro HPLC 10/PK

Nový produkt

Skladem

879.35 Kč

Štítky:

opel tigra tuning, předčištění dtg, čerpadlo krokový, detektor tracker, aotsr android, oxid křemičitý chromatografie, krásné předčištění, 1cc stříkačky, chromatografická kolona, peristaltické čerpadlo krokový

RP předčištění sloupce: slouží k odstranění hydrofobních látek, zejména nenasycených sloučenin a aromatických sloučenin, PH rozsah 0~14.

Aktivace a používání kroky společné předčištění kazety:

1. Použití jednorázové injekční stříkačky k tomu 5 mL chromatografické čistý methanol a tlačit to do RP kazeta při průtoku 2~4 mL/min.

2. Použití jednorázové injekční stříkačky čerpat 10 ml sekundární deionizované vody a tlačit to do RP kazeta při průtoku 2~4 ml/min.

3. RP kazeta by měl být umístěn plochý 20 minut, aby bylo zajištěno jeho plné aktivaci.

4. Použití jednorázové injekční stříkačky na odběr vzorku roztoku, tlačit to do RP při průtoku 2~4 ml/min, a zlikvidujte první 3mL.

5. Shromažďovat následující kapaliny, kombinovat s injekční filtr, a přímo zadejte iontová chromatografie pro analýzu, nebo převést na vzorek lahvička na vzorek injekční analýza prostřednictvím autosampler.

6. V zásadě platí, že RP léčba kazeta je na jedno použití, ale s cílem ušetřit náklady, to může být znovu použity po aktivaci a regeneraci. Regenerace metoda je: opakujte kroky 1 a 2 pro regeneraci. Obecně platí, RP kolony mohou být regenerovány 5 krát.

Materiál filtru: RP

Kapacita: 1 cc

Balení: 10/ pk

Tam jsou jiné SPE kazety na prodej, pokud potřebujete, prosím klikněte pro nákup. Děkuji.

Materiál filtru UHMW-PE
Balíček 10 / pk
Materiál trubice PP
Původ KN(Původu)
Kapacita 1 ml
Číslo Modelu 1CRP01
Značka JVLAB

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty