Doprava zdarma - nejprodávanější 22KW Frekvenční Měnič 3 Fáze 380V /45A VFD /22KW vektorové řízení 22KW Sdh 22KW/AC motorový pohon

Nový produkt

Skladem

12 561.86 Kč

Štítky:

frekvenční měnič vector, 250 svářeč, frekvenční měnič rychlosti, 400Hz, sdh, 220v motorem, 3 fáze frekvenčního měniče, svařování podavač drátu, 22kw, dc tričko

VÍTEJTE V SHENZHEN HONGCHUAN ELECTRIC CO., LTD ( Jsme profesionální Frekvenční Měnič Výrobce v Číně, všechny naše výrobky jsou Infenion IGBT moudule, TI čipy, kondenzátor Epcos)

Vzhledem k době, rozdíl mezi zemí, pokud máte zájem o naše produkty a máte jakýkoliv dotaz na naše produkty, pls zanechte vzkaz v obchodní manažer nebo poslat zprávu nebo poslat e-mail, odpovíme vám co nejdříve .

TIPY : Pro mezinárodní dodávky, mohou mít celní daně ve vaší zemi, jsme ochotni prohlásit produkty a hodnotu podle reqeusts a místní celní poplatky by měly být hradí kupující.

Platba:

Pls provést platbu do 2 pracovních dnů po place pořadí, jinak nemusí držet pořadí, pokud někteří jiní potřebují stejné produkty a naše úložiště jsou omezené .

Dodání :

Většina výrobků jsou v paměti a může být dodání do 5 dnů.

Budeme odeslat produkty DHL doprava zdarma. Pro oblasti wihch nemůže loď DHL, pls kontaktujte nás, a zkontrolujte, zda náklady na dopravu, tudíž pro rychlé dodání .

Záruka:

Jako výrobce, poskytujeme, 18-měsíců záruka na naše produkty. Během záruční doby, pokud tam je nějaké rozbité, jsme wil poskytnout náhradní díly pro opravu kdykoliv. Takže prosím, odpočinout své srdce k nákupu v našem on-line obchodě.

Zpětnou vazbu a Kontakt:

* Upřímně doufáme, že mají příjemnou spolupráci s každým kamarád a my uděláme naše nejlepší, aby uspořádat vaši objednávku co nejlépe, jak můžeme .

* Pokud nemůže produkty dorazí v 100% stavu, protože tam budou nějaké možnosti během přepravy, ale slibujeme, budeme se snažit v našich silách vyřešit problém za nejrozumnější způsob .Pokud tam je nějaký problém, když jste obdrželi balíček, pls, laskavě kontaktujte nás za prvé, negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problémy, a my upřímně doufám, že mají hezké, komunikace s každý přítel, a můžete získat 5-hvězdičkový zpětnou vazbu pro všechny objednávky.

V8 T4 22R0GB ( Kovové Pouzdro ) 45A Tři Fáze 380V

Specifikace A Velikost:

Zapojení režimu AC pohon, řídicí obvod

Výstupní Proud 45a
Vstupní napětí 3 fáze 380V
Výstupní Frekvence 0-400HZ
Velikost 400*275*170MM
Výstupní Výkon 22kw
Číslo Modelu V8 T4 22R0GB
Typ Výstupu Triple
Typ DC/AC Střídače
Výstupní napětí 3 Fáze 0-380v
Hmotnost 10.75KG

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty