60mL Kolo Řetězu Mazivo Přenosný Kolo Řetěz Mazací Olej Pro Řetězové Spotřebiče Cyklistické Příslušenství

Nový produkt

Skladem

92.75 Kč

123.74 Kč

-25 %

Štítky:

kolo řetěz namazat, domácí spotřebiče domácí, domácí spotřebiče obecné, chain lube, x8 x9, kolo olej, bike grease, řetězce řezačka motocykl, bike chain cleaner, kolo kazeta shimano

Bullet Body: 1、Široké Uplatnění: Tento mazací olej lze použít na litá kola, motory, křovinořezy, závěsy, kola a všechny matice a šrouby vám hodit svou cestu.Flexibilní slámy přistupuje těžko přístupných místech, jako hluboko pronikající olej usnadňuje život.

2、Malý Tip: katétr, zakřivená hlava maziva je snadné proniknout do oleje bodu.A je určen pro pohodlné ukládání a snadné skladování.A mazivo se snadno znovu použít horní kryt skladování a vyhnout se ztrátě horní kryt.

3、Praktické Použití: mazivo může rychle proniknout do povrchu údržbu výrobků, účinně snížit oděru, dlouhodobé anti-oděru pro delší životnost.

4、antikorozní Design: mazivo funkce anti-koroze a anti-rez, a to bude rychle tvořit ochranný film na povrchu produkty pro údržbu, a to může účinně bránit korozi kyselinou a alkalických kapaliny.

5、Přenosný Design: mazivo je snadno přenosný, vybavený podle 60mL přenosné kapacity design, a to je malý a pohodlné, které nezabírá místo.

Vlastnosti:

Oděru-odolné vůči mazání, anti-koroze a anti-rez.

Non-sticky pro prevenci ztráty, zvyšují odolnost proti korozi, atd.

Vhodné pro hardware dveřní zámky, přesné nástroje, strojní zařízení, řetězové pohony, domácí spotřebiče, atd.

Široké použití, kapacita - 60mL.

Specifikace(přibližně):

Jméno: Kolo Řetěz Mazivo

Povaha: liquid

Velikost: 13.5 cm * 3 cm/5.31*1.18 v

Balení Seznam:

1 x Kolo Řetěz Mazivo

Číslo Modelu Kolo Řetězu Mazivo
Velikost
Jméno
Kapacita
Příroda

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty