Ultrazvukové Pes Repeller Školení Trubka Kontrolu Trenér Přístroj Psa Proti štěkání psa odrazit Zastavit Kůry Odstrašujících S Baterií

Nový produkt

Skladem

224.02 Kč

320.12 Kč

-30 %

Štítky:

pet vozíku, draci psy, karetní hra kotě, zběsilý tričko, anti bark, anti štěkat pes, kousnutí, pes vlak, fotoaparát j5, profesionální trubka

Princip Práce

Tento výrobek se používá hlavně ve venkovním prostředí, aby se zabránilo psa útoky.Když narazíte na psa, který se snaží zaútočit na vás,prosím, přijít s tímto"super zbraní" , tato zbraň se spustí ultrazvuk ihned na psa.Excitace 130dB ultrazvuku na psí sluch významné,super-jasně blikající LED je také pes jasné, kde je zdroj a umístění zbraní je ve snaze pochopit, co jste proti tomu, Čím déle budete zůstat v této poloze, tím větší herm mu, který opustil hlava nehlava.

Metoda Operace

(1)Osvětlení: Klouzavá Funkce přepněte na "Světlé" stránky, stiskněte tlačítko "ON" Tlačítko na horní, stroj lze použít jako svítilnu. (2)Výcvik Psů: Sild Funkce přepněte na "Vlak" Stránky, Stiskněte tlačítko "ON" tlačítko na horní, stroj může být použít jako výcvik Psů. (3)Honí Psi: Klouzavá Funkce přepněte na "Chaser" stránky, stiskněte tlačítko "ON" Tlačítko na horní části, kterým čelí psy na pár minut času, bude To honit psy.

Druh připomenutí

Tyto podmínky neměl žádný významný effectof honí psa: (1)jsou chovné psy, pes ví, že jeho majitel nebude mu ublížit. (2)Pes s majitelem nebo dobře vycvičený pes. (3)Když je napětí baterie příliš nízké, ultrazvukové energie vydané produktů se sníží.

Velikost 18*20cm
Číslo Modelu ZF853
Materiál Plastové
Typ Položky Repelenty
Hmotnost Produktu 140g
Typ Psi
Značka INTELIGENTNÍ SENZOR
Původ KN(Původu)
Seznam Produktů Výcvik psů zařízení, baterie, manuál
Je Inteligentní Zařízení No

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty