2019 Sangean bluetooth přenosný bezdrátový reproduktor, bluetooth přenosné rádio

Nový produkt

Skladem

3 745.17 Kč

Štítky:

box music dřevěné, bluetooth, fm rádio, reproduktor bezdrátový, rádio sangean, amazon bluetooth reproduktory přenosná, sangean, bluetooth reproduktor stůl, portabl reproduktor, moře plný rozsah, fm rádio

2019 Sangean Chopin Bluetooth reproduktor rádio a bluetooth reproduktor, kvalitní rádio

O Sangean

Založena v roce 1974, název Sangean byla uznána pro jeho bezkonkurenční výkon a bezkonkurenční kvalitu v oblasti navrhování a výrobu vysoce kvalitní rádio a audio product vést ve svém oboru s řadou DAB / DAB plus, internet, světová rádia, práci místo rádia, hodiny s rádiem a CD, sound system.

S dědictvím více než 42 let, Sangean má dobrou pověst pro kvalitu a spolehlivost ve svém oboru.S jeho závazek k zlepšení, společnost je stále v čele vývoje produktů a inovací.

Inovativní Design ocenění od mezinárodní vysílání, časopisů, zejména "To je velmi dobře vyrobeno na Tchaj-wanu" ocenění od Tchajwanské Vlády se ukázala jako Sangean být vynikající na výkon výrobku a funkcí.

Dnes Sangean přinesl významné inovace na rozhlasovém trhu v oblasti digitálního rádia, jako je DAB / DAB plus rádio, HD rádio a Wi-Fi internetové rádio, některé z nich vybavit I-pod kolébkou je schopen přehrávání a nabíjení iPod / iPhone.

S více než kvalifikovaný tým více než 100 inženýrů v oblasti elektro, strojírenství, průmyslový design a software, budeme i nadále, aby se na světě nejlepší rádia na nejvyšší standard kvality, bez ohledu na soutěž.Naši neochvějnou oddanost kvalitní je to, co pomohl vybudovat tuto společnost, co je dnes, a bude základním kamenem nadále budovat naše společnost v budoucnosti.

Značka sangean
Vestavěný Mikrofon No
Podpora Apt-x No
Typ Reproduktoru Přenosný
Počet Reproduktor Skříně 1
Hlasové ovládání No
Kabinet Materiál Dřevo
Funkce NIC
Funkce Přehrávání mp3
Vodotěsné No
PMPO 5W
Inteligentní Osobní Asistent NIC
Podpora Paměťových Karet No
Displej No
Baterie Ano
Materiál Dřevo
Podpora APLIKACE Ano
Dálkové Ovládání No
Audio Crossover Full-Range
Programy 1
Výstupní Výkon 5W
Wi-Fi Music Apple Music
Komunikace Bluetooth
Napájecí Zdroj Baterie
Číslo Modelu chopin

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty