Původní xiaomi mijia umýt wc kryt vodního filtru viditelná odstranění filtru jednoduché PP bavlna filtr smart home

Nový produkt

Skladem

251.87 Kč

265.06 Kč

-4 %

Štítky:

inteligentní toaleta xiaomi, xiaomi smartmi inteligentní wc, inteligentní wc, vodní fontány xiaomi filtr, WOWCASE, mijia, mijia xiaomi, xiaomi mi bluetooth teplota, bidet sedadla, wc, vodní filtr wc

Technické Detaily Značka: Xiaomi Mijia WHALESPOUT Před cílem vezměte Prosím na Vědomí: To je Xiaomi Mijia ekologické řetězce produkty [není žádné LOGO Xiaomi na to. Díky za pochopení! :-) Název produktu: Malá velryba umýt vodní filtr Výrobku čistá hmotnost: cca 112g Použitelný zdroj vody: obecní voda z vodovodu Použitelná tlaku vody 0.1-0.4 Mpa (dynamická) hlavní funkce odfiltrovat usazenin, rzi, zákal, atd. * Tipy: v Důsledku různých kvality vody, snadno vyměnit vodní filtr pro 3 k 6 měsíců Aktualizován vzhled výrobku.poznámka.

Vyčistěte a opláchněte zdravější Používat vysoce kvalitní PP filter bavlna jádro účinně odstranit usazeniny a nečistoty z vody.Kanalizace vody je péče o tělo.

Čištění vody filtr vizuální připomenutí P-bavlněný filtr je instalován, aby účinně odstranit usazeniny a nečistoty z vody.Semi-transparentní, snadno pozorovat a připomenutí nahradit v čase.

Závitové instalace může být dokončena otáčením a utahování, snadná demontáž

Značka Xiaomi
Stav Sestavy Ready-to-Go
Číslo Modelu ht02
Gyro 2
Stupnice 1
Kontrolní Kanály 2 Kanály
Max Rychlost 2
Funkce Magnetické

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty