EDGEV Vnější Soustružení Nástroj Držitele DDJNR2020K1506 DDJNL2020K1506 DDJNR DDJNL Pro Karbidové Vložky DNMG150408 DNMG150608

Nový produkt

Skladem

336.45 Kč

395.71 Kč

-14 %

Štítky:

iscar, dnmg150404, nástroj otočit, pro kovářské nástroje, roh zastřihovač, flint, dláto sada dřevo, dnmg150604, lišta nástroj, ruční brusky

Vnější Držák nástrojů Kód Systému (ISO Standard) 01. Použití: Vnější Otáčení Nástroje Stopka 02. Jsem TAK Označení:DDJNR/L2020K1504/ DDJNR/L2020K1506 03. Způsob upínání: Horní a díry upínací 04. K dispozici Vložky: DNMG1504**/ DNMG1506** 05. Nájezdový Úhel: 93 Stupeň 06. Úhel hřbetu Vložek: 0 Stupně 07. Velikost Sh ank: H20mm*W20mm*L125mm 08. Materiál: 42CrMo(Legované Pružinové Oceli) 09. Tvrdostí: HRC45-50 10. Barva: Šedá 11.Net Hmotnost:480g( +-10g) Funkce: 01. Nástroj držák je vyroben z dobře legované pružinové oceli (42CrMo). Příznivá odolnost proti nárazům a zlepšuje drsnost povrchu obrobku. 02. Nedílnou kování zpracování, vynikající pevnost a tuhost. K dosažení stabilní obrábění a dlouhou životnost nástroje. 03. Vyrábí Vysoce přesné CNC obráběcí centra a zařízení MAZAK 04. Důsledně realizovat celkový systém řízení kvality, 100% kontrola; používáme spárové blade (0,01 mm) nahlížet do otvoru vložky, ujistěte se, že vložky a držák nástrojů jsou úzce připojené. 05. Pokročilé NIHON Tepelné Zpracování z Japonska, ujistěte se, že tvrdost jednotnost držák nástrojů. 06. Antikorozní a odolnost proti korozi, povrch nástroje jsou osázeny nikl, je to krásné a trvanlivé. 07. Kvalitní Příslušenství, není snadno poškodit při špatné řezné podmínky. Produkty Ukazující

O EDGEV HARDMETAL NÁSTROJE

Jako vynikající kompozitní nástroje dodavatele v Číně, EDGEV věnoval výrazně k neustálému rozvoji národního průmyslu, stejně jako globální prosperity.

Edgev Hardmetal Nástroje(Dalian) Co., Ltd. je kompozitní řezné nástroje dodavatele, který funguje na design, vývoj, výrobu, marketing a technický servis výrobků.

Mezitím, to pokrývá velký rozsah řezných nástrojů a broušení nástrojů z rychlořezné oceli, slinutých karbidů, keramiky, PCBN, PCD a diamant; navíc, to je také na starosti import a export, po-prodejní servis, technické přepravu, jakož i poradenské služby, které zahrnuje mnoho různých high-end oblastech, jako je letecký, automobilový, výroba a stavba lodí, větrné energie a mechanické zpracování dílů.

Edgev v současné době vyvíjí velké úsilí, aby neustále rozvíjet a zlepšit své self-systému a sítě. high-end oblastech, jako je letecký, automobilový, výroba a stavba lodí, větrné energie a mechanické zpracování dílů.

Reformy a otevřít v Číně přilákala pozornost celého světa a získal pozoruhodné úspěchy od začátku 21. století. Nicméně, vývoj v jedné zemi industrializace a informatizace nemůže být oddělena od mechanické výroby.

Edgev Hardmetal Nástroje je ve vynikající výrobky dodáváme pro prvotřídní výrobci stroje, řezné nástroje, poskytovat uživatelům one-stop a all-kolem řešení pro domácí nástroje a pohodlné a efektivní distribuční služby. Produkty pokrývají širokou škálu mechanické zpracování průmyslových odvětvích, jako je soustružení, frézování, vrtání a broušení obrábění.

V budoucnu, Edgev Hardmetal Nástrojů bude věnován vytvoření více hodnot a služeb pro uživatele; mezitím, bude to dělat velké úsilí, aby poskytl více praktické, levné a spolehlivé produkty pro globální zákazníky; Edgev bude produkovat svět-slavný řezný nástroj výrobků, a konečně, její produkty začleněny do globální řezné nástroje dodavatelského řetězce.

Edgev by rád pokročil s vámi společně a usilovat o společný rozvoj. Filozofie

Edgev Hardmetal Nástroje se zabývá popularizaci naší roductions na světě. Těšíme se na možnost mít přístup ke globální systém obráběcích strojů dodávky.

Jsme vždy dodržovat poskytnout kontinuální přírůstek plán pro naše věrné zákazníky, a neustále zlepšovat naše výrobky a služby k uspokojení poptávky zákazníků, s cílem přizpůsobit se měnící se tržní prostředí. Jsme si jisti, aby vám prvotřídní produkty a služby v Číně. Kontrola Kvality

Existuje mnoho odborníků, kteří mají spoustu zkušeností v obrábění nástrojů v Edgev Hardmetal Nástroje, mezitím, high technologie je také široce používán v naší společnosti. Tak, aby jisti, že naše výrobky mezi první úrovni kvality, jsme dobře využít světově proslulé zařízení a měřicí zařízení. Ve stejné době, naše výrobky jsou pod přísným systémem řízení jakosti ISO9001:2008. Pro zajištění stabilní kvality nástroje, použijeme přísné řízení pro naše dodavatele.

Technické Pokyny

Edgev Hardmetal Nástroje poskytnout vám základní nástroj výroby, zatím, jsme také poskytovat potřebnou technickou podporu a konzultace k produktu použít k řešení problémů pro zákazníky. Odvětví Služeb

Sloužil pro Letecký a kosmický průmysl, Letadla, Automobilový průmysl, Ložiska, Stavebnictví, Elektron, kovoobrábění, Doprava, Větrná energie

F. A. Q.-Často Kladené Otázky

*Otázka: ve Srovnání s ostatními konkurenty, jaké výhody máte?

*Odpověď: S rychlým rozvojem průmyslu a stroj kus práce materiály, lidé mají vyšší požadavky na řezné nástroje a strategie obrábění. Edgev Hardmetal Nástroje předkládá vyšší standard se této změně přizpůsobit. Naše společnost je zaměřena na poskytování zákazníkům uspokojivé produkce.

V zájmu zlepšení konkurenceschopnosti podniku a snížit náklady na výrobu, naše společnost má snížení nákladů na provádění plánu v každém fiskálním roce pro zákazníky, jako výsledek, Edgev Hardmetal Nástroje pro našeho zákazníka nákupu produktů. Naši zákazníci mohou ušetřit 1 až 3% celkových nákladů.

Použití Vnější Soustružení Nástroj
Velikost Dříku H20mm*W20mm*L125mm
Nájezdový Úhel 93 stupeň
Aplikace Soustružení Nástroj Držitele
Číslo Modelu Soustružení Nástroj Držitele
Úhel hřbetu Vložek 0 Stupňů
Tvrdost HRC45~50
K Dispozici Vložky DNMG150404/DNMG150608
Značka edgev
barva Šedá
Materiál 42CrMo Legované Pružinové Oceli
DIY Dodávky Obrábění kovů
ISO Označení DDJNR/L2020K1504/1506
Povlak Další
Upínací Metody Horní a upínací otvor

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty