Modrá Píseň Rychlostní Trénink Běží Táhnout Padák Fotbal Školení Fitness Zařízení, Rychlost, Brzdící Padák Fyzický Trénink Zařízení

Nový produkt

Skladem

123.53 Kč

137.35 Kč

-10 %

Štítky:

diy iem, mi náramek, reakce školení světlo, kardio cvičení, bluetooth led modulu světla, parachut, s hlubokým výstřihem luk šaty, vybavení pro paragliding, kompletní paragliding, warhammer 40k kacířství

Velikost: 142 * 142 cm (cca 56 cm)

Nastavitelný pas: cca 50-110 cm

Název: Sportovní odpor deštník (fotbal školení základní dodávky)

Funkce: odolnost trénink, zlepšit výbušnou sílu, rychlost a sílu.

Kinematická odpor deštník je navržen a vyroben podle principu aerodynamiky. To je široce používán v oblasti sportovního tréninku. Experimentální výsledky ukazují, že odpor odpor deštník se zvyšuje s nárůstem rychlosti. Ve sportovním tréninku může být založena na různých sportovních a různých úrovní sportovců si vybrat různé specifikace odpor deštník školení, to může být široce používán v dráze a poli, míč, kolo, rychlobruslení, plavání a další projekty v oblasti vzdělávání.

Odpor deštník můžete procvičit rychlost ve stejné době praxe sílu, perfektní realizace kombinované. V tomto tréninkovém procesu, odpor deštník může pomoci zlepšit rychlost pohybu, dolní končetiny síla a výbušná síla.

Použití odpor deštník školení, může účinně zvýšit sportovce odolnost proti zatížení, sportovci na start, aby to přispívá k rychlosti hry, s nárůstem rezistence, sportovci v různých rychlostech, mohou být získány relativní maximální odolnost proti zatížení. Odpor deštník mohou být použity přímo v samotném tréninku sportovců, neničí technické struktury, což je obzvláště důležité v oblasti vzdělávání.

Když si přinesete tento odpor deštník běží, protože odpor vzduchu se bude vyrábět vzad přetáhněte síly, rychlejší spuštění, což má za následek větší sílu odporu, prostřednictvím tohoto cvičení, můžete zlepšit zrychlení schopnost zlepšit svalovou vytrvalost, zvýšit schopnost přizpůsobit směr high-rychlost jízdy.

Před tréninkem je hodně pneumatik, ale pneumatiky tření (odpor) se bude zvyšovat s nárůstem rychlosti, odpor deštník se bude zvyšovat s zrychlení, pneumatiky vzdělávání nepřispívá ke zrychlení, protože start je největší tření.

Původ KN(Původu)
barva ČERVENÁ,ZELENÁ,NEBESKY modrá,ORANŽOVÁ
Značka Modrá Píseň
Číslo Modelu 7566

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související produkty